Dodatkowe Atrakcje - Pałac Stado Ogierów w Bogusławicach

włącz włącz . . Odsłony: 178

Zapraszamy serdecznie do organizacji imprez z okazji Dnia Dziecka, zakończenia szkoły, imprez firmowych i okolicznościowych.

Otwieramy sezon grillowy oraz udostępniamy dla Państwa plac ogniskowy wraz z wyposażeniem

Chcesz zorganizować wesele, imprezę firmową lub inne przyjęcie okolicznościowe? Szukasz nietuzinkowego miejsca? Do Państwa dyspozycji oddajemy stuletni pałac, w którym znajdują się dwie nowoczesne klimatyzowane sale. Oferujemy pyszne jedzenie i miłą obsługę. Nowoczesne menu przygotowane przez naszych kucharzy dostarczy niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Zadbamy o Waszych gości i zapewnimy dodatkowe atrakcje zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Gwarantujemy kompleksowe planowanie, organizację i koordynację ślubów, wesel, imprez firmowych i okolicznościowych. W części hotelowej znajduje się 14 komfortowych pokoi oraz apartament małżeński. Wokół pałacu znajduje się zabytkowy park, który niewątpliwie dodaje niepowtarzalnego klimatu organizowanym imprezom. W parku znajduje się przepiękna fontanna oraz biała klimatyczna altana, która może być wykorzystana do organizacji ślubów plenerowych lub rozmów przy kawie z zaproszonymi gośćmi.

Serdecznie zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy Państwu naszą nową ofertę.

Zapraszamy do współpracy.

Do zobaczenia w Stado Ogierów w Bogusławicach. Rezerwacje terminów, informacje na temat organizacji wesel, imprez firmowych, okolicznościowych itp. 

Kontakt 695 923 250 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.