Komunikat Stado Ogierów w Bogusławicach

włącz włącz . . Odsłony: 293

Oficjalny komunikat Stada Ogierów w Bogusławicach.
W związku z licznymi doniesieniami w serwisach informacyjnych, mediach społecznościowych i portalach internetowych na temat pożaru, który wybuchł na naszym terenie w dniu 27.12.2021r. informujemy, że w wyniku pożaru częściowo spalił się budynek gospodarczy starej wozowni wraz z wyposażeniem. Podczas pożaru nie ucierpieli ludzie ani przebywające na terenie stada konie. Spaleniu nie uległy także pasze dla zwierząt ani inne materiały potrzebne do zapewnienia ich bieżącego utrzymania.
Dziękujemy za szybkie ugaszenie pożaru jednostkom straży pożarnej oraz za bezinteresowne zainteresowanie i pomoc okolicznych mieszkańców, władz oraz zaprzyjaźnionych Stajni.
Wszelkie formy ewentualnej pomocy prosimy kierować bezpośrednio (tylko i wyłącznie) pod numery telefonu podane na naszej stronie internetowej www.stadoboguslawice.com.pl
 
Jednocześnie informujemy, że nie jesteśmy autorami, ani nie wyrażamy zgody na przeprowadzanie jakichkolwiek zbiórek pieniężnych i rzeczowych na portalach internetowych na rzecz Stada Ogierów w Bogusławicach.
Wszystkie zaplanowane imprezy, zawody, jazdy rekreacyjne itp. odbywają się bez zmian według wcześniej zaplanowanych terminów.
Pozdrawiamy Stado Ogierów w Bogusławicach